Osudové setkání 1.kapitola

10. prosince 2008 v 1:00 | K4CK4 8u) |  Osudové setkání

Osudové setkáníKačka sedí v autobuse a kecá se svímy kámoškamy. Andreou a Terezou. Před dvěma měsíci jim učitelka oznámila že jejich třída pojede na dvou týdení zájezd do Prahy. A k té příležitosti se zajede Katčina třída podívat na koncert skupiny Us5 který se koná ve městské škole kus za Prahou. Us5 Kačka sice moc nemusela, poslouchála sice od nich pár písniček a celkem se jí kluci líbili, ale to bylo tak celé nezbírala o nich žádné informace, ani fotky a taky na co? Stačilo jí že věděla kdo a jak vypadá a jak se jmenují, ale na co jí to je to fakt netušila. Kačka ani nevěděla kam mimo Prahy jedou a taky jí to celkem bylo fučák všechno jí bylo fučák. Jen, ale do doby než se stalo to co se stalo.

***************

Jejich třídní je odvedla do tělocvičny, nikdo netušil jak je možné že takové megastar zavítali sem do takového zapadákova. Sice to bylo hezký město jak Katka vypozorovala při příjezdu, ale to že tu vystoupí ještě k tomu v tělocvičně a uplně zadarmo, to už jí do hlavy nelezlo. Katka s ostatnímy se usadila na lavice. které tam byly připravené. Rozhlídla se po ostatních třídách,byly o dost starší než ona sama, myslela že jim mohlo být tak kolem 18,19,20 roky. Když přejížděla po holkách sedících u vchodu, do kterého zírají, Kačka se zastavila, myslela že se jí to snad jen zdá, ale když zavřela a znovu otevřela oči tak si uvědomila že to sen není. Omluvila se učitelce, že musí na záchod a rychle přikvačila k těm holkám. Té jedné hodně vysoké s hnědými krátkými vlasy poklepala na rameno. Ona se na ní otočila, a vytřeštila oči. Pak začala koktat.
"Ka Ka Ka Katko?"
"Ahoj Luci" usmála se na ní. Lucka se vzpamatovala vyskočila z lavice a obejmula se s Kačkou
"Co tu děláš? Ty já mám takovou radost že tě konečně vidím"
"Já vím je to neuvěřitelný, jsem starně štastná že tě vidím"
"A co tu děláš?"
"No naše třída ted bude dva týdny v praze na nějakém vyukovém programu. A tak se učitelka rozhodla nás vzít sem." vysvětlila jí
"Jakešová" zakřičela na Katku její třídní
"Už běžím" křikla na odpověd a podívala se zpátky na Lucku.
"Už musím jít o přestávce se zase sejdem zatím čau" usmála se a utíkala zpět za svojí třídou
"Katko neříkala jsi náhodou že jdeš na záchod?"
"No chtěla jsem, ale nenašla jsem je a tak jsem aspon pozdravila svojí hodně dobrou kámošku" řekla s poklidem
"No dobře" řekla po chvíly "tak už si prosím sedni právě to začíná" sedla jsem se na svoje místo když v tom začala hrát melodie "Maria" kterou jedinou s pár písněmi od nich znala. Do haly vběhly čtyři kluci a holky kolem začaly šíleně pištět a řvát jejich jména s tím že je milujou. Kačka se tomu musela zasmát. Pak si prohlédla kluky jeden po druhém, takhle na živo vypadají mnohem líp než v časáku. Zrak jí ale zůstal stát jen na jednom znich. Byl to ten blondák s vlasy jak kakadu, roztomilím obličejem a ještě roztomilejším úsměvem. Katka si vzpoměla na článek z BRAVA kde se o nich psalo, "Richie" najednou se jí vybavilo jméno. Pozorovala ho a ani si neuvědomila že se na ní taky dívá. Když to zbystřila nejspíš celá zrudla "Katko nebud najivní, určitě si to jen myslíš, kolem tebe jsou jiné holky a mnohem hezčí, i když ty taky nejsi zrovna škaredá. ale i tak." říkal jí její vnitřní hlas. Když to, ale vypozorovala i její kámoška Anďa a řekla jí to nebylo už pochyb, ale proč? Proč se na ní dívá a ještě tak zvláštně?

******************

Lucka sedí jak zaražená konečně ho vidí Jaye toho kdo jí připadal skoro jako bůch
nemůže se na něj vynadívat jak mu to sluší je z něj uplně baf. Dokonce i zapoměla na Katku. Ale né na dlouho když se konečně od něj odtrhla pohledem a podívala se na Katku. Ta tam sedí a dívá se pouze a jen na jednoho z nich Richiho, Lucka je celkem v šoku tak tenhle typ by ke Katce nepřidala. Ale on se na ní taky dívá, a dokonce takovím zvláštně zamilovaným pohledem. No to je gol. Kluci skončili a byla pauza Lucka ještě chvilku seděla byla stále z Jaye uplně mimo. Ty jeho kroky a ten zpěv, no nádhera byl senzační. Nakonec se přece jen po chvíly rozhodne že zajde za Katkou. Ta ted mluví s její učitelkou, když jí ale Katka zbystří ukončí její nepříjemný rozhovor a jde za Luckou,požádá jí aby jí zavedla na záchody, protože se jí ted opravdu chce. Lucka se usměje a zavede jí tam.

********************

"Ty Richie co to bylo?" zeptal se ho smějící Izzi.
"Co jako?" nechápal ho. Stále myslel na tu holku to se mu nikdy nestalo aby se díval pouze na jednu. Ale ona byla tak krásná. Její hnědé vlasy dopadající na ramena krásně zvýraznují její modré oči a plná ústa. Neví co ho to napadlo, ale v jednu chvíly měl nutkání, přestat zpívat a ochutnat její rty. Bože na co to myslí? Co je to sním? Vrtá mu to všechno hlavou.
"Halooooo země smrtelníků vola Richarda" zatřepal s ním Jay. Richie byl totálně ponořený do svích myšlenek a na otázky kluků nereagoval.
"Ehmmm....co?" probudil se ze svého tranzu
"Bože bože" zanaříkal Vincent
"Hele furt ho nevolej" odsekl Richie
"Tak mluv ty trupko co je s tebou? Hele že ty ses nám zamiloval?" smál se Izzi
"No je to možný mrkej na něj už zase spí" chechtal se Vincent "Je to možný? O tomhle nepřemýšlel fakt bych se mohl takhle zamilovat? Do holky kterou jsem viděl poprví v životě? Néééé blbost" zase byl obklopen svímy myšlenkami.
"No to není snad pravda koukněte se na něj!! Už tu zas stojí jak solnej sloup a to by si měl pohnout jinak to nestihne než si zase postaví vlasy bude po pauze" řekne Jay
"a převlleče" doplní ho Vincent
"Sakra Richarde pohni sebou jinak to fakt nestihneš" začal být netrpělivý Izzi
"Jo jo už jdu a neříkej mi Richarde!!!" řekne poněkud naštvaně a už si sedá do křesla kde se chopí Vincent gelu a hřebenu a začne mu upravovat jeho blondaté vlasy. Po pár minutách už je i převlečený.
"Tak co už se dozvíme něco? Nebo nám zase zaspíš? dělal si z něj srandu Vincent
"Né ted né musím si jít něco zařídit" řekne a už si to štráduje ke dveřím
"Zapomeň už nemáme čas" chytne ho Izzi i když se mu chce Richie vysmeknout, ale Izzi je o dost silnější takže se mu to nepovedlo.
"Hele mládenečku přestan sebou šít všichni jsme tu starší než ty teda až ne Vincenta a máme na tebe dávat pozor" řekne mu výhružně Izzi
"Sakra neříkej mi aspon mládenečku, víš že to nesnáším stejně jako Richarde" rozčiloval se.

Pokračování příště....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama