Zázraky se dějí 8.kapitola

10. prosince 2008 v 0:46 | K4CK4 8u) and Hell |  Zázraky se dějí
Dreams come true - Já a tanečnice to je vtip?? (s Hell)

8.KapitolaJá a Hell jsme dojely do Dublinské haly kde měly kluci koncertovat.
Gabriela, Laura a Emily už na nás před halou čekaly, to byly další tři tanečnice.
"Čau holky" pozdravila jsem je s úsmvem když jsem vystupovala z auta.
"Čauky, tak co připravená??" zeptala se mě Laura
"No jestli mám říct pravdu tak jsem nervozní až hamba" řekla jsem popravdě
"Neboj to jsme byly všechny poprvé, jenže ty jsi jejich choreografka bez tebe by to nešlio" řekla mi Gabriela a obejmula mě kolem ramen
"Díky, fakt díky a kde je Susan" to byla čtvrtá tanečnice.
"Nevím ještě se tu neukázala, má ještě pár hodin"
"To je fakt, tak jdem počkat na kluky ne??" zeptala se Laura, my jsme přikývly a šli za halu kam měli kluci dojet. Po patnácti minutách se objevil jejich autobus ve kterém jezdily na všechny koncerty konající se v okolí.
První vystoupil Kian
"Ahoj" usmál se
"Katy až uvidíš Marka tak nekřič" poprosil mě. Já na něj vytřeštila oči a čekala co se bude dít dál.
Další vystoupil Nicky
"Aaaahoj" vesele na nás zakřičel když vystupoval. Když kolem mě šel jen se na mě lišácky usmál
"Ježiš co mám če...." nedořekla jsem protože vystoupil Mark, sice měl kšiltovku ale bylo poznat že má něco s vlasy
"Ahoj hiolky, ahoj lásko" pozdravil nás šel ke mě a políbil mě. Já mu mezitím sebrala kšiltovku z hlavy a myslela jsem že mě odvezou
"Kde kde kde....kde máš vlasy??" vykoktala jsem ze sebe
"Ehm...ty jsou daleko" poškrabal se na hlavě jako vždy když byl rozpacích. Já jsem nebyla schopná slov, jen jsem před ním stála s vykulenýma očima
"No tak zlatíčko, to zas doroste....čase" pohladil mě po tváři
"Já já je to nezvyk, nevím jestli si na to zvyknu"
"Ale má to výhodu když ti ted dám vlasy bude tě to víc bolet" usmála jsem se
"Aaaaa....tak co??" usmíval se Shane od ucha k uchu když vystupoval z autobusu
"Jsem mu říkal že se ti to bude líbit, ale on mi ani nepoděkoval" řekl. Mark na něj dělal různý ksichty a mával rucema aby mu dal najevo at mlčí ale ten si ho nevšímal zato si všiml mého vražedného pohledu a toho že jdu pomale k němu. Protože dostal neviný výraz a začal couvat do zadu.
"Aha takže se ti....to neto....nelíbí" říkal vyděšeným výrazem
"Shane Filane jsi synem smrti" řekla jsem klidným hlasem a postupovala směrem k velké kaluži
"Čauu" řekl rychle a rozeběhl se ale přímo do té kaluže
"Sakra" zakřičel ale když viděl že jdu pořád za ním rozeběhl se a mazal pryč já jsem neváhala a pelášila za ním. Rychlostí blesku jsem oběhli celou halu asi třikrát, a že to bylo něco byla věčí než 12 spojených bytovek. Když jsme dobýhaly už jsme nemohly. Shane začal brzdit a já jsem využila té přiležitosti a svalila se s ním do trávy asi dva metry od našeho uřechtaného publika.
"Co....co je.....na tom....směšnýho??"zeptaly jsem se zaráz se Shnanem a popadaly dech
"Teda že se nestydíš žer tě chytne holky??" smál se Bryan
"To máš fuk" odpověděl Shane a pomáhal mi na nohy
"Mír??" zeptal se
"Mír, ale jestli to uděláš ještě jednou tak tě umlátím tým strojkem kterým jsi stříhal Marka" řekla jsem výhružně
"Neboj už mi to stačilo" smál se Shane a šli jsem k ostatním já jsem se opřela o Marka který se pořát smál
"Hele pokut se nepřestaneš řehonit tak si to kolečko oběhneš taky a říkám ti rovnou pak tě smích přejde" řekla jsem mu s výhrůžnm pohledem
"Jéé děkuju je to lákavá nabítka, ale já už tu vlastně nejsem" říkal při odchodu, pak se otočil a rychlím krtokem zmizel ve dveřích.
My jsem šli taky. Kluci nahrávaly dokument protože tento koncert měl vyjít na DVD. Už zbívaly dvě hodiny do začátku ale Susan nikde
"Holky neozvala se Susan??" zeptala se nás Emily která už byla hodně nervozní
"Ne neozvala ale pokut se tu neoběví do půl hodiny tak máme průser" řekla Gabriela když hledala svůj mobil v kabelce. Vytočila Susanino číslo. Chvíly mlčela ale pak to Susan vzala
"No to je dost! Kde to vázne?? Už jsi tu měla dávno být" řekla Gabriela naštvaně do sluchátky. Z jejího výrazu bylo patrné že to nebude dobrá zpráva.
"To si děláš srandu?? A jak na tom jsi??"
"Tak to je děsný no nic já končím musím to jít oznámit měj se krásně a brzi se uzdrav páá" rozloučila se a povzdechla si
"Susan nepřijede, srazilo jí auto má pohmoždená žebra, zlomenou nohu a otřes mozku" řekla a sesunula se neštastně do křesla
"Katy je to na tobě tys ná vybírala náhradu nemáme" řekla. Já jsem se rozhlédla po místnosti a zrak mi zůstal stát na Hell. Okamžitě mě jsem dostala nápad. Helll to poznala
"Né" řekla jsem Katce,když se Katka dozvěděla,že Susan nemůže přijit.Ona se na mě jen usmívala. "na to zapomen Kačí,já to neumím a ani se to nehodlám učit."
"O co jde??" zepatala se Emily
"Potřebujeme náhradu za Susan že??" zeptala jsem se
"Jo proč se tak hloupě ptáš??"
"A všechny tancujeme" Gabriela se chvíly dívala na mě a na Hell a hned jí to došlo
"Jasně, jasněěě..teda Katy ty jsi hlavička" pochválila mě
"Díky" řekla jsem pyšně
"Ani mě nehne,k tomu mě nemůžete nutit.Nebo lépe řečeno to mi nemůžete přece udělat?Já neumím tančit,celé vám to zkazím a klukům taky"skoro jsem brečela,když mě Katka s Gabrielou dotáhli na podium.Kluci právě měli zvukovou zkoušku což se nám hodilo.
"Takže máme těžkžý úkol musíme tě naučit za necelou hodinu všechny tance kde tancuje Susan" řekla jsem. Kluci mě slyšely a nechápavě se na mě dívaly.
"Můžete ted zaspívat Somebody needs you??" kluci se na sebe nechápavě podívaly
"Tak hele my nemáme čas musíme tady Hell naučit všechny tance kde jsme my a máme na to jen patnáct minut tady v tomto prostoru. Tak nám prosím pomozte" řekla jsem našvaně
"Hell?" zeptal se Nicky
"Co se stalo a jakto že tu není Susan?" ptal se dál Nicky
"Susan měla nehodu a je v nemocnici a jestli nechcete udělat z některých z vás voli tak zmlknete a začnete zpívat protože nám nezbívá moc času" naštvaně na ně zakřičela Gabriela která už měla dost zbytečných otázek.
"Bryane,pomoct! Řekni jím něco,vždyt já přece nemůžu tančit!" podívala jsem se prosebně na Bryana.
"Já myslím,že to je dobrý nápad" usmál se na mě
"Nééééé,vy to nikdo nechápete! Já se to nikdy nenaučím,vždyt máme na to jen pár minut!" vyhrkly mi do očí slzy.
"Jej,lásko klid,ty to zvládneš" usmál se na mě Bryan.
Kluci se chvíli dívali jak spadlí z Marsu,ale Bryan začal zpívat.
S Hell to nebylo jednoduchý protože to bylo stejný dřevo jak Mark ale zvládla jsem jeho zvládnu i jí i když v tom byl menší rozdíl. Na něj jsem měla měsíc na ní pár minut.
"Končím!" řekla jsem,když Katka asi po sté zavolala dost."Tohle se prostě nenaučím! Furt samé otočky a zatáčky,výkrutky a kdesi cosi,jako to si myslíte že se to za tu chvíli naučím??"vztekala jsem se.Bryan se na mě usmál.
"My si to nemyslíme,my to víme" řekl s ledovým klidem.
"Počkej v noci! Sexovat budeš jedině tak s polštářem." řekla jsem naštvaně a otočila se na Katku." Tak pokračujem"Kluci nám šli pomoct a při tom zpívaly takže mi hodně pomohly. Hell se to překvapivě naučila ani ne za 13 minut a my jsem se mohli vrhnout dál ale přerušil nás Richar director muziky.
"Mládeži já nechci rušit ale ty šíleně uřvaný ženský už jsou jak na koni a je čas je sem pustit" upozornil nás
"Dobře valíme do šatny" řekla Laura a mazali jsem za patnáct minut jsem byly hotový a Hell bylo načase naučit začátek celého koncertu tedy housle příchod a odchod. Přinesla jsem Hell housle ta na mě vykulila oči.
"Nechceš snad po mě abych na ty housle hrála že??Jako naposledy jsem na ně hrála tak v 10 letech,ted bych zvládla jen vrzání" zděsila jsem se.
"Né,myslím,že jsem ti říkala už několikrát,že je budeš jen držet" smála se Katka a holky
"Držet" zopakovala jsem
"Hell?? Zvládneš to vid?" zeptala se Katka.
"Jo,snad" Pak nastal příchod a odchod ten Hell pochopila překvapivě hned.
"Holky musíte jít" přišla pro nás Lisa Cribley keteringová manažerka
"Ne já nemůžu já se tam složím" řekla jsem.
"Neboj,budeme tam s tebou" snažila jsem se mě uklidnit Katka a masírovala mi záda.
"Ale vy to umíte!! Nacvičujete to už několik měsíců! Mě jste to začali učit před půl hodinou!!" rozčíleně jsem máchala rukami.
"Bryaneeeeee" zakřičela Katka.
"Ano" objevila se jeho hlava ve dveřích
"Tvoje snoubenka je na pokraji zhroucení prosím pomoccc" předávala mě jemu.Bryan mě objal a začal se semnou kolébat z jedné strany do druhé.Přitom mi šeptal do ucha
"Budeš nejlepší beruško.A když né tak to nevadí,já tě miluji i tak.A po koncertě si uděláme nádhernou noc.Napustíme si vanu plnou horké vody a pěny,zapálíme si svíčky,dáme si víno a budeme si povídat ju??" usmál se na mě.Já mu usměv váhavě oplatila
Ty jak ty to děláš??" zeptala se Katka Bryana
"Léta praxe" usmál se
"Zlatíčko, já už musím zvládneš to budeš nejlepší. DOTOHO" usmál se a odešel
"Helli jdeme" vyvedli jsem ji na podium. Bylo poznat jak se tváří i když tam byla tma. Začaly hrát a osvitily nás světla reflektorů. Začali jsem jako kdyby hrát, potom jsem šli dlouhými kroky do předy tam jsme se otočily a odešli do zákulisí. Hell to šlo perfektně dokonce se tvářila jako profesionálka. Kdybych ji neznala řekla bych že to na nás před tím hrála.
"Byl jsi skvělá" řekla jsem. Když začaly hrát další píseň a Shane začal zpívat Dreams come true. Museli jsem se velice rychle převlíct do přiléhavého kostýmu který neměl konec takže to bylo i na nohy a přes hlavu aby nám nebylo vidět do obličeje. pak jsem museli letět na podium a dostat z kluků ten jejich těžký kostým, musela jsem uznat že je obdivuju, dokázat tancovat v něčem takovém musela být fuška. Měli jsem přesně rozdělené na každou píseň kde jsem s nimi tancovaly kdo s kým bude. A ted to bylo tak že já jsem vyslékala Nickyho, Hell Shana, Gabriela Kiane, Laura Bryana a Emily Marka.
jsem Shanea vysvlékala jeho kostým se na něm nějak zasekl.
"Ty půjdeš i kdyby se ti nechtělo" pošeptala jsem a Shane se rozesmál a pomohl mi.Naštěstí nevím co bych dělala,kdyby mi nepomohl. Odnesly jsem to oblečení a měli jsem asi tři písničky na to zopakovat si Somebody a naučit Hell I Have a Dream neboly znakovou řeč.
"To si děláš prdel!?" vykuleně na nás Hell koukala
"Ne je to jednoduchý prostě se podle nás naučíš ukázat celou tu písničku jako kdyby jsi stála před neslyšícími, každé slovo musíš ukázat" vysvětlila jí Laura
"Neboj když z toho něco zapomeneš tak se podívej dolů to nebude tak nápadný, bude tam stát Laura s Gabrielo každá na jiné straně. Já budu stát napravo od tebe a Emily na levo.
"Holky nástup" řekla Lisa protože byl čas na Somebody..
Nechápu jak holky zvládaly choreografii na tu písen,a taky jsem nepochopila jak to Katku mohlo napadnout.Já jsem tančila s Bryanem ,takže to bylo v pohodě.Bryan se na mě furt smál a posílal mi pusy a tak dále,takže jsem se uvonila.Nakonec jsme se dopracovali k části kde je po sobě šíleně moc otoček.Já jsem už od začátku věděla,že tohle se mi nepodaří.Otočila jsem se jednou,nic.Podruhé,nic.Ale napotřetí to přišlo.Otočila jsem se a ztratila rovnováhu.Nejspíš bych spadla na zem,ale Bryan byl pohotový a zachytil mě.Nevím,co ho to napadlo,ale přestal zpívat refrén a políbil mě.Pak mi pomohl se narovnat a my jsme pokračovali v tanci.Naštěstí do konce písně zbývalo už jen několik vteřin,takže to bylo v pohodě.
"Co jste to tam s Bryanem prováděli na konci??" vztekala se Katka.Nikdy bych nevěřila,že člověk dokáže křičet i šeptem:D
"Dali jsme si pusu" zakřičel Bryan,který kolem nás proběhl.
Vešli jsme do šatny a měli jsem jednu písničky čas na to aby jsem Hell naučila I Have a Dream a to celé ve znakové řeči
"Helli umíš trošku znakovou řeč??"
"umím miluji tě" řekla jsem Katce
"Tak to je senzační, já tebe taky" usmála jsem se a vydechla jsi že to nebude tak těžké
"A dokážeš tedy v tomto ukázat celou písničku I Have a Dream??"
"hej zázraky neumím" podívala jsem se na Katku naštvaně
"A jeje je tu problém" řekla jsem když jsem se zaposlouchala do písničky
"Zvládneš opakovat ale naživo??"
"naživo?? jako že bych měla improvizovat??"
"Přesně"
"si děláš srandu"
"Nedělám, máme asi patnáct sekund na to aby jsem vešli na podium a ty to neumíš potřebuju aby jsi všechno opakovala podle mě protože stojíš hned za mnou jsme do trojúhelníku já jsem jako špička a ty jsi hned za mnou napravo" řekla jsem a viděla Helenin výraz
"Holky padejte na jeviště" zakřičela na nás Lisa
"Jdeme" řekla jsem Hell
"né"
"musíš"
Já jsem měla nohy jak z tvarohu stála jsem na místě a dívala se na Katku jak na blázna.
"Hell musíš, prosím kluci tě potřebuji" naléhala jsem
"vlezte mi všichni na záda" řekla jsem a konečně se dokázala pohnout
"sakra Hell zvládla jsi už dvě písničky zbládneš i toto, to nás necháš ve štychu" nevěřícně jsem na ní koukala
"ježiš dem" řekla jsem a šla k ní
"díky bohu" ulevilo se mi. Museli jsem ale letět protože se zrovna otevíraly vrata kterými jsem měli vyjít na podium. Stála jsem ve předu a Hell za mnou. Doufala jsem že to zvládne když jsem začala pomale kvůli ní.
"bude to sranda, bude to sranda" opakovala jsem si pořád dokola v duchu a snažila se kopírovat Katčiny pohyby
Hell byla senzační. Přesně to po mě opakovala a říkala jsem si že hned jak bude po koncertu udělám takovou párty pro ní že ji ještě nikdy neviděla
"uff konečně je to za mnou...je to konec že jo??" zeptala jsem se pro jistotu Kačky
"ne ještě ne jdeme tam znovu" usmála jsem se na Hell lítostně
"cože?? bože"
"hej dobrý ty bys mohla dělat básničky, ale je tu menší problém" zvážněla jsem a nevěděla jak to vyřešit
"problém?? jaký??" zhrozila jsem se
"No jaksi ani mě a ani holky neuvidíš protože já budu nalevo od tebe ale nebude na mě vidět, Emily bude na pravo a ta na tom bude stejně, Gabriela bude pod námi s Lauru takže na ty už vůbec neuvidíš" odpověděla jsem
"aaaa co má dělat??"
"To právě nevím" zamyslela jsem se
"Počky a možná jo.....Shane" řekla jsem s úsměvem
"co Shane?? "
"I Have a Dream mě učil on, díky němu umím tu písen znakovou řečí, a na něj jediného uvidíš, musím nějak říct Shanovi aby ti to ukazoval" řekla jsem a utíkala k podiu
"já už tam nejdu já tam nejdu nejdu a znovu říkám že tam nejdu" vztekal ajsem se
"musíš zvládneš to hned jsme zpět" řekla jsem a šla na podium.
To snad nemůže být pravda, říkala jsem si.
Šla jsem pomale k Shanovi kluci sice se na mě dívaly tázavě co tam dělám ale já jsem tam musela šla jsem k němu a začala pomale znovu znakovou řeč i když jsem tam ještě být neměla. Shane se usmíval a dělal jako že tam mám být. Byla jsem mu za to opravdu vděčná a tak jsem zašeptala
"Potřebuji tvojí pomoc Hell bude přesně uprstřed nad tebou a ani na jednu z nás neuvidí a ona to neumí potřebuji aby jsi jí to ukazoval...prosím" řekla jsem mu naléhavě on udělal hlavou ano a při tom se díval stále na publikum. Vydechla jsem si ale už byl čas aby tam šli i holky proto jsem vylezla na horů a dala Hell na jevo že je to všechno v pořádku at jde za mnou.
Já jsem se málem rozbrečela,panebože co mám dělat???? Dívala jsem se na Shana ale i tak jsem viděla velký kulový.
Doufala jsem že to dobře dopadne. Shane právě začal a doufala jsem že Hell taky.
"do prdelelelelele" zpívala jsem si v duchu a snažila se dělat to samý co Shane doufala jsem že ta písen co nejrychleji skončí a já budu moct utéct z podia
Byl konec a šli jsem do zákulisí Shane za mnou přiběhl
"Párkrát jsem se podíval na Hell byla senzační" usmál se
"Ježiš, strašně moc děkuju" řekla jsem a dala mu pusu. V tu chvíly přišel Mark a Hell a oba to viděli. Dívaly se na nás takovým divným pohledem že jsem se musela začít smát
"Hejj co se děje?? Já jsem mu jen děkovala" odpověděla jsem se smíchem a Shane se začal smát taky
"naposledy jsem vám zachranovala ty vaše zadky jasný??" podívala jsem se na ně
"Hell co se stalo?? Vždyt jsi byla senzační" řekl Shane
"No to je jedno že jsem byla senzační, víte co to bylo pro mě za nervy?? Jako já nesnáším, když musím cosik dělat před lidmi! Jako já nejsem ten takový ten člověk co se předvádí jak se tomu říká? Exibionista nebo jak" vychrlila jsem ze sebe
"A já už toho mám až po krk Hell toto není nikdo z nás a jestli si myslíš že ti za to nejsme vděční tak to jsi na velkým omilu. Je mi jedno co se bude dít dál ale já odcházím a tancujte si jak chcete já na to už nemám nervy" řekla jsem s pláčem a běžela od nich pryč. Strašně mě trápila Hell bylo mi jí líto že jsem jí k tomu nutila ale musela jsem to udělat byla jediná moje možnost. Nenáviděla jsem se za to co jsem jí udělala. Utíkala jsem před halu a brečela jsem jak želva
"Jasně a zas budu za tu nejhorší já že??" zakřičela jsem na celou halu
"já nevím proč s tím žes nám pomohla děláš takový drahoty ježiš marjá" hnusně se na mě podíval Mark a šel za Katkou
"Ne ty nikam nepůjdeš a mazej na podium, já si potřebuju promluvit se Hell" řekla jsem
Já stála a čekala až Katka začne mluvit.
"Omlouvám se, jsem hajzl, dostala jsem tě do toho a vím jak ti je, já jsem snad nikdy neudělala něco z čeho bys měla radost jen tě dostávám do takových věcí. Strašně se ti omlouvám a pokut se na mě naštveš a už se mnou nebudeš mluvit tak at máš na to právo." řekla jsem s pláčem
"ježiš Kači přestan se furt za všechno omlouvat, víš dobře že jediný případ kdybych se na tebe naštvala tak že bych se s tebou nebavila by bylo kdyby si se se mnou přestala bavit ty!"
"Ale vždyt ty se trápíš a já jak histerka ti ještě řeknu něco takovýho čeho pak lituju"
"víš dobře že já jsem splachovací, a neberu to co řekneš vážně"
zasmála jsem se
"Děkuju" řekla jsem s omluvným usměvem
"v pohodě, ale příště se to raději budu učit s váma, co ty víš zas někdo odpadne a co potom"
"neee já ti to už nikdy neudělám pokut nebudeš chtít "
"tak to se fakt nestane"zasmála jsem se a objala Kačku kolem ramen
"ty jseš ta nejsenzačnější kamarádka jakou jsem si mohla kdy přát" řekla jsem a políbila jí na tvář
"ale zas nepřeháněj"
"já že přeháním??? No dovol"
"no jo jako vždy"
zasmáli jsem se když najednou přišla Lisa
"Holky na plac" řekla a já jsem stuhla "Zatraceně, Helli je to na tobě" řekla jsem
"cože?? co mám dělat??" zděsila jsem se za ten den už asi po sté
"Musela bys to po nás znovu opakovat protože jsem tě to nenaučila, přeclečená jsi tak ted to záleží na tobě jdeš se mnou nebo ne?" zeptala jsem se a usmála protože jsem jí už do ničeho nechtěla cpát
"co mám s tebou dělat?" řekla jsem smutně a vyšla za Katkou
"Budeš výborná jako vždy" řekla jsem jí povzbudivě a obejmula jí kolem ramen
"jojo jako vždy" řekla jsem
"Ty ted půjdeš co nejsvůdněji přes celý podium pomale jen se zastavíš v prostředku tam se otočí a jdeš dál to je celé potom ti to vysvětlím co bude dál"
"já neumím chodit svůdně" zakroutila jsem hlavou
"ale jo jak si myslíš že jsi dostala Bryana" usmála jsem se
"jo to do dneška netuším"
"ty jsi potap ale už musíš jít jen se prostě nějak hezky a pomale projdi jak kdyby jsi viděla Bryana v prostředku se otoč a potom dělej to samé"
"tak jo" řekla jsem a pochvíli jsem vyšla na podium. Bryan stál hned na kraji tak jsem kolem něj prošla a dlouze se mu podívala do očí. V půlce podia jsem se otočila podívala se znova na bryana a pokračovala dál, když jsem si všimla Shaneova pohledu tak jsem z něj nemohla
Dívala jsem se na Hell jak jde a když jsem zahlédla co udělal Bryan musela jsem se smát. Když kolem něj šla Bryan jako by ji šáhl na zadek no jo to byl on. Potom se v prostřed otočila když jsem viděla Shanův výraz tak jsem z něj nemohla, ale Hell to šlo zase jako vždy perfektně a pak byl čas na mě šla jsem tam s Laurou já jsem šla kolem Marka a Shana a jen jsem si všimla jakej Mark nahazuje obličej ten jsem velice dobře znala dělal ho vždycky když mě viděl jen v ručníku
čekala jsem na Kačku než dojde a sledovala jsem Bryana kdyby nebyl koncert tak bych na něj nejspíš skočila
Došla jsem do zákulisí kde na mě čekala Hell
"Tak a je to ted to nejtěší musíš inprovizovat a neboj zvládeš to jseš s Bryanem to jsem udělala schválně já jsem s Markem takže se kdykoliv podívej na Emily stojí vedle, budeš před ním tancovat sexi taneček a jak ho znám budeš mít o díváka postaranýho"
"no já umím tančit sexy ale né to co vy" zděsila jsem se
"a je to to samý co jste tančily na zkouškách??"
"ano je to co na zkouškách zvládneš to??"
"no budu muset" usmál ajsem se na kačku,protože tuhle část jsem jedinou uměla ale to kačka nevěděla
"fajn jdeme" řekla jsem a šla s holkama za klukama
já jsem šla jako poslední.postavila jsem se před Bryana a počkala si na hudbu, pak jsem začala tančit, Bryan ze mě celou dobu nespustil oči. Musela jsem se mu smát
Byla jsem v prostředku a stoupla si před Marka, ten už čekal protože jsem mu to tancovala doma, no jestli udělá to co udělal tam tak to budou jeho fanynky zírat. Musela jsem se tomu zasmát. Když jsem začala tančit Mark mě svlékal pohledem. Díky bohu že to neudělal jen udělal něco ve tmě a to si s ním vyřídím v postely erotoman jeden
Byly jsem v zákulisí a převlékali se. Hell jsem tak vynachválila a i sprdla že se z tohho červenala ona se mi ani neráčila říct že to umí baba. Hell se chtěla obléct do kombinézi kterou měla připravenou ale něco mě napadlo. Sebrala jsem ji z její ruky a vrazila jí černé šaty s kloboukem ve kterém jsem měla vystupovat já. Ta se na mě podívala s takovým výrazem že jsem se musela smát ještě hodně dlouho
"ehmm a k čemu mi ty šaty jako budou??" zeptala jsem se
"byla jsi se mnou na skoušce kde jsem skoušeli Uptown girl a pamatuješ si kdo byl v těch černých šatech??"
"ty tak proč je dáváš mě? zbytečně zdržuješ" podávala jsem jí šaty nazpět a vůbec nechápala co má kačka v umyslu
"Díky mě se ta kombinéza líbí víc" usmála jsem se na ní lišácky
"si děláš srandu"
"ani omilem" usmívala jsem se od ucha k uchu
"né" zaprotestovala jsem
"jo, zasloužíš si to nemusíš se nic učit"
"aale kluci o tom neví"
"ne ale budou vědět jak ti otevřou ten kufr" usmála jsem se a oblékla se do kombinézi
"aby se nelekli" usmála jsem se
"ale asik tu bude problém, já se do těch šatů beztak nevlezu, vždyt ty jsi hubenější jak já"
"nekendej vždyt jsi jak tyčka a taky ty šaty jsou přesně na tvojí míru" usmála jsem se nevině
"no nevím" řekla jsem a začala jsem se oblíkat
"hej ale fakt padnou mi uplně přesně" řekla jsem když jsem si je oblíkla
"vždyt jsem ti to říkala" dělala jsem jakoby nic. Sice jsem to udělala schválně protože jsem měla naplánované že tam Hell půjde místo mě i kdyby nedělala náhradu za Susan
"tyyyyyyyyyy"zaječela jsem a hodila po Kačce kloboukem který patřil k šatům protože mi to najednou došlo
"jááááááááááááááá" dělala jsem nevinou
"uškrtím tě" začala jsem se smát
"Díííky" smála jsem se taky
"seš blázen naprosto šíleně moooc uplně děsně velkej"
"ehmm....jo sice bych to řekla jednodušeji ale jo" smála jsem se. "Tak pojd kufr čeká"
"už se ho nemůžu dočkat" řekla jsem
"to věřím" zavedla jsem jí jako kdyby k autu ona si do něj vlezla a já jsem letěla na podium.

Pokračování v deváté kapitole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama